Copy
Vědomé BDSM a Tantra - akce
Ing. Jana Goetzová
 
První lektorka a organizátorka prožitkových osobnostně-rozvojových workshopů v ČR (a jedna z prvních v Evropě) se zaměřením na témata vědomé a kreativní sexuality využívající kombinaci elementů Tantry a BDSM, zakladatelka konceptu „Vědomé BDSM” v ČR. Oba světy prozkoumává víc než 15 let a nachází v nich hodně paralel. Nejen obrovský prostor pro osobní růst a transformaci, zvýšení naši energie a vědomí, ale i velký potenciál pro terapeutickou práci - léčení psychických bloků, traumat a strachů.

Je původem ze Slovenska a má bohaté zkušenosti od významných učitelů a kolegů (John Hawken, Alan Lowen, Igor Samotný, Felix Ruckert, Eli Weidenfeld, Mona Lisa Boyesen, Manguri a další) ale především z osobního života a cest po světě. Svou práci s úspěchem prezentovala a vystupovala na mezinárodních festivalech Xplore v Berlíně, Vídni, Římě a Kodani.

Fascinuje jí fakt, že k rozšíření vědomí a kultivaci osobnosti dochází právě skrze konfrontaci a přijetí našich velice primitivních a temných součástí. Od ledna 2013 lektoruje v ČR i zahraničí.
 
                             
                           Ing. Jana Goetzová

 
„Buď jako plynoucí řeka, ne jako nádrž ve které je pořád stejná voda!"
Zpět na hlavní stránku
Copyright © 2018 Jana Goetzová, All rights reserved.